Hakkımızda

2007 yılından beri su arıtma ve dalgıç pompa sektöründe faaliyet gösteren topraktan su arıtma ve hidrofor sistemleri bu zamana kadar kazanmış olduğu sektörel tecrübelerini müşteri tercihleri doğrultusunda en kaliteli ürünlerle sunarak İzmir’de adını duyurmuştur.

 

İşletmenize veya evinize uygun arıtma sistemini seçerken dikkat etmeniz gerekenler

 
Karar vermeden önce ;
  • Su arıtma sistemi satın alırken, işletmenize veya evinize sağlayacağı fayda bir uzman tarafından net olarak ortaya konmalıdır.
  • Suyunuzdaki temel sorunlar ancak analiz ve yorumlama yeteneğine ve tecrübesine sahip bir uzman tarafından değerlendirilmeli ve çözüm getirilmelidir.
  • Hangi kapasitede ve hangi tip su arıtma sistemini almanız gerektiği, bunun yanı sıra sistemde olması gereken yan ekipmanlari ön arıtmalar, filtrasyon kaliteleri, arıtma verimliliği, sistemle adaptasyon ve otomasyon konuları özellikle bilinçli bir ekip tarafından önceden tasarlanmalıdır.
  • Taahhütlerin ifa edilmesi ve garanti şartlarına ve hükümlerine uyulması
  • 7 gün 24 saat teknik servis desteği
 
KEŞİF

Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde, doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için kapasite tayini (günlük, saatlik su tüketimleri, işletme bilgileri, ham su analiz değerleri) belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamızın uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

ANALİZ

Su karakteristiğinin bölgelere göre değişken bir yapıda olmasından dolayı, doğru bir projelendirme yapılabilmesi için, detaylı bir su analizi gerekmektedir. Firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.

PROJELENDİRME

Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışan, işlevine en uygun sistem projelendirmesi firmamızın uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

MONTAJ

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan su arıtma sistemlerinin, işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak bir şekilde montajının yapılması ve sistemlerin çalışır vaziyette tesliminin yapılması işlemi, firmamızın teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

TEKNİK SERVİS

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin, yerinde montajının yapılıp, çalışır durumda teslim edilmesi, sistemlerin periyodik bakımları, mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan su arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri, firmamızın teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.

×